Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Nie jestem grzeczną dziewczynką". Manifa przeszła ulicami Lublina (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 marca 2018 r. o 16:25 Powrót do artykułu
Smutne. Głupota nie wybiera, ale jak silnie emanuje. Mizoginizm w czystej po postaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... " Czym złoty kolczyk w ryju świni, tym piękna kobieta pozbawiona roztropności. " - Księga Przysłów Salomona 11:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście, tłumy... A swoją drogą, chciałbym zapytać drogie feministki, kto okazuje im pogardę, kto ogranicza ich wolność?! Akurat pracuję w gronie przemiłych pań. Nigdy nikt nie okazywał im choćby odrobiny pogardy. Czasem się sprzeczamy, mamy różne poglądy i światopoglądy, ale się szanujemy. Większość z otaczających mnie kobiet osiągnęła szczęście w małżeństwie, macierzyństwie, w pracy. Tymczasem wojujące feministki usiłują wmówić kobietom, że wszystkie są pogardzane, wykorzystywane i poniżane. Może warto by było zapytać same kobiety, jak postrzegają siebie w społeczeństwie, co czyni je szczęśliwymi, jaki model kobiecości jest dla nich najlepszy? Bo inaczej takie"manify" jak ta budzić będą jeśli nie irytację to śmiech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis robi jeden blad niech zalegalizuje aborcje niech te wyzwolone kobiety sie piep.....a a pozniej skrobia to ich sumienie ich wolnosc ich prawa niech nie zamyka tylko otworzy sklepy w niedziele najlepiej calodobowo przeciez pracujacy tam ludzie nie porzebuja dni wolnych no i jeszcze niech pis nabierze do Polski pseudo uchodzcow niech polacy na nich pracuja bo oni raczej do pracy sie nie nadaja (mieszkam we Francji to wiem) wtedy dopiero moze bedzie spokoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje miłość, rusza parada, Sprośnych pedałów cała gromada, Gzi się bezwstydnie wśród publiczności, To dar Platformy, tryumf wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje wolność, ćpun na wagarach, Łbem durnym kręci w dymu oparach, Całkiem legalnie ćmiąc porcję zielska, Wiwat Platforma Obywatelska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów stara zgraja,szczęśliwym trafem, Bez głów, bez planów, za to z rozmachem, Do żłobu tłoczy swe tłuste cielska, Idzie Platforma Obywatelska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Niestety inni pracyją na Twoją emeryturę.
 spieprzaj idiotko , każdy emeryt swoją emeryturę wypracował, powtarza baranisko nieprawdę, to tylko na wasze bachory my musimy pracować, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weteran napisał:
Tym "dziewczynkom" ktore propagoja sluszny marksistowsko-leninowski ustroj proponuje powrot do PRL- u! Postaly by sobie w kolejkach po wszystko od 4-tej rano, a za podpaski sluzyly by im pociete ze starej bielizny szmateczki, lub kwadraciki z pieluch tetrowych {Czesto prane, do wielokrotnego uzytku}
 ginekolog-weteran ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pochodzie większość pań z zespołem niedopchnięcia i to jest nasz wina panowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na marszu nawet urzędnik ratuszowy od pedałowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
nareszcie przestałam pracować na czyjeś bachory tj. na 500+ bo przeszłam na emeryturę, na swoje dzieci sama pracowałam, bo nie było 500+
Basia, myślałam że na stare lata trochę zmądrzałaś .... kiedyś w pracy latałaś za chłopami, a teraz solidarnośc jajników głosisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same stare babki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lesby wszystkich krajów łączmy się! ... kroczami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sfiksowałyście, boście chłopa dawno nie miały. Szczególnie ci "faceci" ze zdjęć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleżanka napisał:
undefined napisał:
nareszcie przestałam pracować na czyjeś bachory tj. na 500+ bo przeszłam na emeryturę, na swoje dzieci sama pracowałam, bo nie było 500+
Basia, myślałam że na stare lata trochę zmądrzałaś .... kiedyś w pracy latałaś za chłopami, a teraz solidarnośc jajników głosisz?
ale kiedyś nie dawali mi 500+ i musiałam się kochać z chłopami w gumce, a teraz młodzi idą na całość, co tam, najwyżej będzie 500+ od głupich podatników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tle Zamek Lubelski - katownia gestapo i UB. Te plugawe hasła na transparentach to plucie w twarz ofiarom faszyzmu i komunizmu. Odwaga staniała. Rozum zdrożał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile ich tam było garstka osób, Goebbelsowskie plemię, zakała narodu i Lublina. Jest policja to dlaczego ich nie pałuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
a na marszu nawet urzędnik ratuszowy od pedałowania
 dziwisz się? On jest ze Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oprócz 500+ możesz krytykować mieszkanie+. Śmiało sondarze PO.N pójdą w dół ;) Masz rację te kanalie nie dbały o polskie rodziny, dlatego najwięcej Polaków przybywało w Wlk. Brytanii. Tam też coś Brytowie o pieprzeniu mówili. Tylko, że Polak tyrał, a oni w knajpie na zasiłku tak samo bredzili o polskich rodzinach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...